1 października, 2012

Promocja na portalach społecznościowych

Pozycjonowanie
Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google.pl to działania zmierzające do osiągnięcia przez daną stronę internetową jak najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania dla określonych słów i wyrażeń kluczowych. Dzięki pozycjonowaniu osoby szukający danej usługi bądź produktu trafiają na stronę internetową i dokonują transakcji bądź kontaktują się z firmą, co ma bezpośrednie przełożenie na sprzedaż i wizerunek firmy.
W praktyce pozycjonowanie polega na optymalizacji strony internetowej pod kątem treści i materiałów oraz zdobywaniu linków z innych stron, przez co wyszukiwarki wyżej indeksują pozycjonowaną stronę.
Już dziś sprawdź i odkryj możliwości zdobywania nowych klientów poprzez pozycjonowanie.

Płatność za pozycjonowanie tylko i wyłączenie wtedy, gdy pozycjonowana strona jest przynajmniej 25 dni w danym miesiącu na pozycji 1-10 dla pozycjonowanych słów kluczowych. Płatność występuje więc tylko wtedy, gdy strona internetowa klienta jest na wysokich pozycjach w Google = przynosi realne korzyści.

Promocja w Social Media
Media społecznościowe odgrywają co raz większą rolę w promocji i reklamie firm i instytucji ze względu na ich popularność i szybkość dostępu przez miliony użytkowników w Polsce i na świecie. Obecnie nie tylko osoby indywidualne mają konta na facebooku, ale również firmy i instytucje. W ramach promocji w Social Media prowadzimy konta firmowe promujące ich usługi i produkty oraz zarządzamy wizerunkiem w takich portalach społecznościowych jak Facebook, Twitter, Nasza Klasa.

Już po kilku miesiącach Twój profil będzie lubiany i śledzony przez setki, naturalnie pozyskanych klientów, którzy będą informowani o nowościach i ważnych wydarzeniach związanych z działalnością Twojej firmy.